Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai šajā mājaslapā. Lasīt vairāk

Labdien, cienījamie pacienti!

Labdien kolēģi!

 

Mēs pēdējās dienās saņemam daudz jautājumu par darba atsākšanu.

Esam ilgi klusējuši COVID19 pandēmijas jautājumā. Informācijas ir daudz, nevēlējāmies radīt lieku haosu šai jautājumā. Klīnikas pilnīga darbības pārtraukšana tika nolemta tikai jūsu un arī mūsu personāla, tātad- visu kopējai drošībai. Atsākot klīnikas darbu nepārprotami drošības jautājumi būs mūsu prioritāte.

Mūsu klīnikā ir sarežģīta medicinas struktūra, jo paralēli pacientu konsultācijām un ambulatorai ārstēšanai, veicam arī sarežģītas operācijas intubācijas narkozē.  Šādā situācijā ir ļoti svarīgi radīt jaunajiem epidemioloģiskajiem apstākļiem atbilstošu, pareizi funkcionējošu un drošu darba sistēmu. Tādēļ klīnikas darbības atsākšanu plānojam uzmanīgi un nesteidzīgi. 

 

Šobrīd vēl nevaram nosaukt klīnikas darba atsākšanas datumu. Klīnikas darbību atsāksim, kad būs iespējams veikt lielāko daļu mūsu pakalpojumu. Patreiz ar vislielāko atbildību izstrādājam mūsu klīnikas darbības plānu jaunajos apstākļos.

Sākumā mēs prioritāri fokusēsimies uz mūsu klīnikas agrākajiem pacientiem (jo COVID19 pandēmijas dēļ viņu ārstēšana ir apstājusies) un pacientiem ar potenciāli apdraudošām situācijām. Iespējami drīz uzsāksim arī plānveida konsultācijas. Tomēr, mēs turpināsim uzmanīgi vērtēt apkārtējo epidemioloģisko situāciju.

Pirms mēs atsāksim darbu, mēs savlaicīgi sniegsim informāciju mūsu saziņas kanālos – gan FB, gan klīnikas mājas lapā, kā arī sazināsimies ar katru no jums pirms klīnikas apmeklējuma.

Uz tikšanos!

 

 

Publicēts: 26.05.2020
Komentāru skaits: 0