Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai šajā mājaslapā. Lasīt vairāk

Klīnika “Headline” ir vienīgā specializētā ausu, kakla un deguna slimību (LOR) privātklīnika Latvijā, kas piedāvā plaša spektra LOR slimību diagnostikas un ārstēšanas iespējas.

Zinoša un profesionāla ārstu-speciālistu komanda, modernas tehnoloģijas, augsti kvalitātes standarti un individuāla attieksme pret pacientu  ir četri stūrakmeņi, kas raksturo klīnikas filozofiju.

Klīnika “Headline” dibināta 2009. gadā. Ilggadēja pieredze, nepārtraukta sekošana medicīnas inovācijām un regulāra zināšanu pilnveidošana ļauj piedāvāt mūsu pacientiem vispusīgu ārstēšanu un augstu pakalpojumu kvalitāti. Mūsu pacienti to ir novērtējuši, uzticot savu veselību “Headline” ārstiem. Gada laikā klīnikā tiek sniegtas konsultācijas vairāk nekā 7000 pacientiem, kā arī tiek veiktas aptuveni 900 operācijas.

Pacientiem ar LOR saslimšanām nereti nepieciešama multidisciplināra ārstēšana, tādēļ klīnikā pieejami arī gastroenerologa un fizioterapeita pakalpojumi. Tas nozīmē, ka pacientam ir iespēja saņemt visu nepieciešamo speciālistu konsultācijas un pakalpojumus vienuviet.

Īpaša uzmanība tiek pievērsta miega traucējumu ārstēšanai. Pacientiem ar sūdzībām par nepilnvērtīgu miegu, krākšanu un/vai obstruktīvo miega apnoju (OMA) ir iespējas saņemt konsultāciju ar miega speciālistu, kā arī nepieciešamības gadījumā tiek nodrošināts polisomnogrāfijas izmeklējums un ķirurģiskie risinājumi.

Mūsu pacienti augstu vērtē “Headline” speciālistu kompetenci, individuālo attieksmi un komunikāciju. Mums ir svarīgi, lai pacients jūtas uzklausīts, kā arī izprot ārstēšanas plānu, metodes un manipulāciju nozīmi, jo tikai kopā mēs varam sasniegt vislabāko rezultātu ceļā uz veselību.

 

Ambulatorie pakalpojumi Ķirurģiskie pakalpojumi